פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

פרסום ממומן בגוגל הינו הצד השני של מטבע הקידום האורגני. יש דרך לבלוט בעמוד הראשון של גוגל מבלי לחכות מספר חודשים לתוצאות הקידום האורגני: משלמים לגוגל ומקימים מסע פרסום ב Google Ads. מיליוני עסקים מפרסמים כך בגוגל והתוצאות לא מאחרות להגיע. ניתן ליצו ולהפעיל קמפיינים עצמאית, אך בשל המורכבות הגדולה, מומלץ לעבוד עם סוכנות פרסום שתבצע עבורכם את כל הקשור להקמת מסעות פרסום שמביאים תוצאות תוך שבועות בודדים.

על השירות – פרסום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל (פרסום בגוגל אדס) צובר תאוצה בקרב עסקים רבים משתי סיבות עיקריות: תוצאות מיידיות ומגוון האפשרויות של פילוח קהלים שלא תמיד ניתן להגיע אליהם בקלות באמצעות הקידום האורגני. נקים עבורך את מסע הפרסום תוך מעקב ושיפור יומיומיים שמטרתם יצירת לידים / מכירות. אתה תגדיר תקציב חודשי, אנו נבדוק את פוטנציאל הגעת הטראפיק מאותו תקציב ונוכל להעריך את כמות הפניות / מכירות החודשית. גוגל אדס מכילה בתוכה את רשת החיפוש ואת רשת המדיה. רשת החיפוש מציגה תוצאות חיפוש בלבד ואילו רשת המדיה מאפשרת הפצת באנרים ברחבי הרשת שבונים מיתוג אפקטיבי. אנו ממצילים לפעול בשני הערוצים ולהפעיל שיווק מחדש אפקטיבי המפלח קהל יעד שהגיע לאתר או לדף הנחיתה ולהתאים לו פרסום יחודי.

תהליך העבודה

ניתוח צרכים והגדרת קהל היעד

בשלב זה ננתח את קהל היעד של העסק על פי פרמטרים רלוונטיים: מין, גיל, מיקום, מילות חיפוש רלוונטיות ועוד , נגדיר את המסרים השיווקיים של העסק אשר מתאימים לכל קהל יעד ואת יעדי העסק (כניסות לאתר, המרות, מיתוג וחשיפה ועוד) , כמו כן נגדיר עלות מקסימלית לליד/קליק/אלף חשיפות (במקרה של רשת המדיה). במקביל נבדוק את כמות התחרות ואיכות המודעות של המתחרים.

אפיון ובניית חומרים שיווקיים – הקמת הקמפיין

זהו השלב של התאמת המסרים השיווקיים לקהל היעד. נחליט על מילות מפתח לקידום, מנסח מודעות ונתאים אותם לדפי נחיתה ממוקדים ומניעים לפעולה. נעצב באנרים ונכין סרטונים לקידום דרך יוטיוב. כל זאת בהתאם להגדרות משותפות עם הלקוח ועל פי התקציב ידוע מראש. המסרים יכללו תוכן שיווקי קולע, קריאה לפעולה, מבצעים והטבות, תיאור השירותים / מוצרים תוך הדגשת הבידול והייחוד, המלצות, שיווק תדמית ועוד.

תחזוקה שוטפת של החשבון
בשלב האחרון נבנה את מסעות הפרסום, המודעות וקבוצות המודעות ברשת החיפוש והמדיה בהתאם למילות המפתח שבחרנו וליעדים העסקיים. בהמשך נבצע אופטימיזציה שוטפת על מנת למקסם את כמות הפניות/מכירות. מבדוק את מילות המפתח והמודעות הכי מוקלקות, ציוני האיכות, מיקום מודעות ועוד.

למי מתאים השירות

לעסקים אשר מעוניינים בתוצאות מיידיות ויש לשירותים / מוצרים שהם מוכרים נפח חיפוש גבוה ברשת החיפוש. אין הבדל בין עסקים חדשים או וותיקים.

לעסקים המעוניינים בחשיפה, מיתוג והגדלת המכירות באמצעות פתרונות פרסום מתקדמים ברשת המדיה (רימרקטינג, שיווק בוידאו, במובייל ועוד).

מה יצא לך מזה?

תוצאות מיידיות

הליד הראשון מתקבל תוך זמן קצר ממועד הפרסום – צפו לתוצאות בחודש הראשון.

אפשרויות פילוח מתקדמות

ניתן למקד את הפרסום לאתרים מסוימים, ביטויים, קהלים, נושאים, רימרקטינג ועוד

חשיפה ומיתוג

בעזרת קידום ממומן תוכל להגיע לקהלי יעד חדשים ולזכות בחשיפה אדירה תוך זמן קצר

רלוונטיות

הפרסום ממוקד לביטויים שאותם חיפש הגולש

מחיר

קיימת עלות חד פעמית של הקמת חשבון – 500 ₪, בהתחייבות לשלושה חודשים כלול במחיר.

עלות תחזוקה שוטפת של החשבון – החל מ800 ₪ לקמפיין בסיסי או 15% מהתקציב, הגבוה מביניהם.